Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: środa, 24-02-2021
Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Aktualności

 • „Innovation Coach – Twój krok ku innowacji”

  Webinarium

  „Innovation Coach – Twój krok ku innowacji”

  24 lutego 2021 r., godz. 11.00

 • Aktywni obywatele - granty dla organizacji pozarządowych

  Aktywni obywatele - granty dla organizacji pozarządowych

  Program ma na celu wzmacnianie organizacji społecznych w Polsce. Działa na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie I dialog stanowią szczególną wartość. Program ma na celu wzmacnianie organizacji społecznych w Polsce. Działa na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie I dialog stanowią szczególną wartość.

   

 • WARSZTAT REFLEKSYJNY, CZYLI JAK REALIZOWALIŚMY LOKALNĄ STRATEGIĘ ROZWOJU W 2020 ROKU?

  WARSZTAT REFLEKSYJNY, CZYLI JAK REALIZOWALIŚMY LOKALNĄ STRATEGIĘ ROZWOJU W 2020 ROKU?

  Zapraszamy do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety, która pozwoli nam na ocenę wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia LGD "Górna Prosna". Odpowiedzi na pytania zostaną zaprezentowane podczas tegorocznego warsztatu refleksyjnego organizowanego przez LGD.
  Badanie potrwa do 20 lutego 2021 r., do godz. 18.00.
  Zapraszamy i dziękujemy za Twoją pomoc.

   

 • Informacja

  Lokalna Grupa Działania "Górna Prosna" informuje, że w dniu 24 grudnia biuro będzie nieczynne. Dzień ten został wyznaczony jako dzień wolny od pracy za święto 26 grudnia przypadające w sobotę. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Wesołych Świąt

  Swieta.png
 • Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dotyczącym realizacji LSR

  Zgodnie z naszym harmonogramem realizacji planu komunikacji zapraszamy do zapoznania się z artykułem dotyczącym realizacji LSR.

 • Nasz projekt "Dobre bo lokalne" - I nagroda w konkursie !

  Miło nam poinformować, iż złożony przez nas projekt Dobre bo lokalne realizowany we współpracy z LGD Doliną Stobrawy, Stowarzyszeniem Św. Anny, Stowarzyszeniem Brzesko-Oławska Wieś Historyczna, Stowarzyszeniem LGD Kraina Dinozaurów i LGD z Czech, otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie na projekty współpracy realizowanym przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich>

 • Ankieta weryfikująca zapisy LSR

  ankieta.png

  Ankieta weryfikująca zapisy LSR

  Przeprowadzamy badania w ramach weryfikacji zapisów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, których celem jest poznanie Państwa opinii na temat kierunku rozwoju obszaru Górnej Prosny tj. gmin: Gorzów Śląski, Praszka, Radłów, Rudniki. Informujemy także, że ankieta kierowana jest wyłącznie do wiadomości LGD, a jej analiza wykorzystana będzie tylko w celach informacyjnych.

  Wyniki z przeprowadzonej ankiety będą stanowiły znaczący wkład w konstruowanie nowych celów i przedsięwzięć nowej strategii oraz pozwolą poznać obecną sytuację oraz ewentualne potrzeby naszej lokalnej społeczności.

  Wypełnioną ankietę należy odesłać za pośrednictwem poczty na adres LGD „Górna Prosna” Sternalice 81, 46-333 Sternalice lub na adres mailowy . Można dostarczyć ją również bezpośrednio do biura lub wrzucić do skrzynki na listy.

   

 • Zapraszamy do udziału w szkoleniach z tworzenia i ozdabiania koron żniwnych. Szkolenia odbędą się 19 i 25 listopada 2020 r.

  plakat korony.png

  Uwaga!

  Zmiana terminu szkolenia. Aktualne terminy szkoleń z tworzenia i ozdabiania koron żniwnych to 19 i 25 listopada 2020 r.

 • Postaw na chwilę dla siebie i przyjdź do nas na szkolenia z tworzenia i ozdabiania koron żniwnych

  szkolenia z koron żniwnych - październik.jpeg

  Zapraszamy na szkolenia z tworzenia i ozdabiania koron żniwnych. Kolejne szkolenia 9 (piątek) i 16 października (piątek) 2020 r. Zapraszamy do zapisów.

   

   

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 525
W tym miesiącu: 37586
Wszystkich odwiedzin: 4462823

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?