Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: środa, 24-02-2021
Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Basen / SPA

Pływanie ma dobroczynny wpływ na zdrowie człowieka w każdym wieku. Jest to bardzo dobra forma spędzania wolnego czasu. Basen ma także zbawienny wpływ na urodę – mowa tu o ciśnieniu hydrostatycznym, które działa na ciało jak masaż limfatyczny. Powoduje to, że lepiej krąży krew, dzięki czemu też szybciej są usuwane toksyny z organizmu, główni sprawcy cellulitu.

Pływanie nie męczy człowieka zbytnio, a rozwija wytrzymałość mięśni i podnosi ogólną sprawność i wydolność fizyczną organizmu, w łagodny sposób wpływa dodatkowo na pozbycie się tkanki tłuszczowej, którą przy okazji można zamienić  na całkiem zgrabne mięśnie.

Poza tak oczywistymi pozytywnymi skutkami jakie daje pływanie można jeszcze powiedzieć, że jest to jeden z najprzyjemniejszych sportów, dlatego zapraszamy do odwiedzenia krytej pływalni w Praszce (czytaj więcej…) znajdującej się na naszym terenie.

Istnieje wiele sposobów wypoczynku i regeneracji organizmu, można zamiast pójścia na basen sportowy wybrać inną opcję, taką, która będzie bardziej odpowiadała aktualnym potrzebom lub łączyła wysiłek fizyczny z relaksem. Wówczas możemy zaproponować strefę SPA w Pałacu w Pawłowicach (czytaj więcej…).